Titles you rated
Citizen KaneRated ★ 5.0
Dead ManRated ★ 5.0
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 5.0
24 CityRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Kids ReturnRated ★ 5.0
ArirangRated ★ 5.0
ManhattanRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 5.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
The 400 BlowsRated ★ 5.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 5.0
Synecdoche, New YorkRated ★ 5.0
HahahaRated ★ 5.0
FargoRated ★ 5.0
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 5.0
Pierrot le FouRated ★ 5.0
ScoopRated ★ 5.0
VolverRated ★ 5.0