Movies
Ratings
22
MasqueradeRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
The HostRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0