Series
Ratings
81
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
The DefectsRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Military Prosecutor DobermanRated ★ 2.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 2.5
LTNSRated ★ 3.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 3.5
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
The Devil's JusticeRated ★ 1.0
You Are My SpringRated ★ 4.0