Titles you rated
Ghost HouseRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
300Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Doomsday BookRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.5
Moby DickRated ★ 3.0
PainedRated ★ 3.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.5