Titles you rated
FracturedRated ★ 3.5
GretaRated ★ 2.5
In the Tall GrassRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 3.5
Owl You Need Is LoveRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 2.0
CellRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The SkullsRated ★ 1.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.5
The Kid Who Would Be KingRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
Home: For the HolidaysRated ★ 3.5
The Polka KingRated ★ 2.0
You AgainRated ★ 3.5
BenjiRated ★ 3.5- The Swan Princess: Escape from Castle MountainRated ★ 2.0