Series
Ratings
87
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 1.5
Reborn RichRated ★ 1.5
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 0.5
Inventing AnnaRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 0.5
The Silent SeaRated ★ 0.5
MessiahRated ★ 3.5- The Sound of Your Heart Season 1Rated ★ 2.5
Money HeistRated ★ 2.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5