Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Dachimawa LeeRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 3.0
IdiocracyRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Lone RangerRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
HeroRated ★ 3.5
Sleepy HollowRated ★ 3.5
Wheels on MealsRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0