Movies
Ratings
349
ExitRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
BombshellRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0