Movies
Ratings
369
CarolRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
Hotel ChevalierRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Triplets of BellevilleRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
NotoriousRated ★ 4.0
ScoopRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.5