Titles you rated
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 4.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.0
The CountRated ★ 2.5
AnnihilationRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Last of the MohicansRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5