Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
MissingRated ★ 1.5
Meet Joe BlackRated ★ 1.5
FallRated ★ 2.0
UnlockedRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
Road to BostonRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 2.5
Scrooge: A Christmas CarolRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 4.0