Titles you rated
Nirvana in FireRated ★ 5.0
Without a TraceRated ★ 4.0- Without a TraceRated ★ 4.5
Without a TraceRated ★ 4.0
Without a TraceRated ★ 4.5
CSI: CyberRated ★ 4.0- UndercoversRated ★ 4.0
Colombo Season 1Rated ★ 4.0- StalkerRated ★ 4.0
Major CrimesRated ★ 5.0
Rizzoli & IslesRated ★ 4.5
Rizzoli & IslesRated ★ 4.5- Rizzoli & IslesRated ★ 4.5
Rizzoli & IslesRated ★ 4.5- Murder, She WroteRated ★ 5.0
- Law & Order: Special Victims Unit Season 9Rated ★ 4.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 16Rated ★ 4.0- Law & Order: Special Victims Unit Season 15Rated ★ 4.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 14Rated ★ 4.0- Law & Order: Special Victims Unit Season 13Rated ★ 4.0