Titles you rated
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
WindstruckRated ★ 1.0
Once in a SummerRated ★ 3.0
Go Go 70'sRated ★ 3.5
The ConspiratorRated ★ 3.0- The Last StationRated ★ 3.0
Ghost WorldRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0