Series
Ratings
347
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Akko's LunchesRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Love CatharsisRated ★ 1.0
Atypical Crime Investigator, Hinako TodoRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0