Movies
Ratings
152
FlippedRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
L.DKRated ★ 3.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0