Titles you rated
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 1.5
Drive-Away DollsRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
The EelRated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Wicked CityRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
DesperadoRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
VoyagersRated ★ 2.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.5
Demon CityRated ★ 1.5
FacelessRated ★ 3.5