Titles you rated
ConfessionRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.5
Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Last Night in SohoRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0