Series
Ratings
13
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0