Titles you rated
 InsurgentRated ★ 3.5 InsurgentRated ★ 3.5
 10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0 10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
 Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0 Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
 Dracula UntoldRated ★ 4.0 Dracula UntoldRated ★ 4.0
 3:10 to YumaRated ★ 2.0 3:10 to YumaRated ★ 2.0
 WarcraftRated ★ 3.5 WarcraftRated ★ 3.5
 The PriestsRated ★ 2.5 The PriestsRated ★ 2.5
 Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0 Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
 The FacultyRated ★ 4.0 The FacultyRated ★ 4.0
 Running ManRated ★ 3.0 Running ManRated ★ 3.0
 FrozenRated ★ 4.0 FrozenRated ★ 4.0
 ChappieRated ★ 4.0 ChappieRated ★ 4.0
 Terminator GenisysRated ★ 4.0 Terminator GenisysRated ★ 4.0
 The 5th WaveRated ★ 4.0 The 5th WaveRated ★ 4.0
 Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5 Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
 Jurassic WorldRated ★ 3.0 Jurassic WorldRated ★ 3.0
 Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0 Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
 Ant-ManRated ★ 3.5 Ant-ManRated ★ 3.5
 PixelsRated ★ 3.0 PixelsRated ★ 3.0