Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5