Titles you rated
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
A Most Wanted ManRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5- Talking ArchitectRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Snake EyesRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Do the Right ThingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.0