Series
Ratings
196
The PenthouseRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 0.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0