Series
Ratings
29
Coffee PrinceRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 1.5
You're BeautifulRated ★ 1.5
New HeartRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 1.5