Titles you rated
A Single ManRated ★ 4.0
Blue SwallowRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 2.0
A FamilyRated ★ 3.0
FameRated ★ 3.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The PianoRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
CrossingRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 3.0
SopyonjeRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.0