Series
Ratings
218- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 3.0
My First TimeRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Can We Love?Rated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 2.0
High SocietyRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0- FamilyRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
HealerRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 2.0
What Happens to My Family?Rated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Be ArrogantRated ★ 2.5