Titles you rated
Thou Wast Mild and LovelyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 2.0
Before MidnightRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 2.0
Attila MarcelRated ★ 2.0
VolcanoRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 3.0