Movies
Ratings
117
The Last PrincessRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
Smokin' AcesRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0