Titles you rated
ManholeRated ★ 2.5
Scarlet InnocenceRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
A Wolf at the DoorRated ★ 2.5
The BatteryRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Very Good GirlsRated ★ 3.5
A Wacky SwitchRated ★ 2.5
CarrieRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.5
Dark SkiesRated ★ 3.0
Moby DickRated ★ 2.5
The Purge: AnarchyRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 3.5
SanctumRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 3.0