Movies
Ratings
371
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 2.0