Movies
Ratings
145
Die HardRated ★ 4.0
Leaving Las VegasRated ★ 5.0
BraveRated ★ 4.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 1.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0- AliveRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 1.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0