Movies
Ratings
218
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
The SpiesRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 1.5
Moby DickRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
FailanRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 5.0