Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0