Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0