Titles you rated
Premium RushRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0