Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.0