Movies
Ratings
142
The SubstanceRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
Life Is But a DreamRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Air Conditioner in PanmunjeomRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0