Series
Ratings
73
DexterRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Secret HealerRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5