Series
Ratings
105
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Legal High SPRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
The Office Season 8Rated ★ 4.0
The Office Season 9Rated ★ 4.0
The Office Season 7Rated ★ 4.0
The Office Season 6Rated ★ 4.0
The Office Season 5Rated ★ 4.0
The Office Season 4Rated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 4.5
The Last ShipRated ★ 3.5
The Office Season 3Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
True BloodRated ★ 3.5