Movies
Ratings
478
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 1.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.5
AlphaGoRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 1.5
HowlingRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0