Titles you rated
- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 4.0
Hello! My LadyRated ★ 3.0
Spring WaltzRated ★ 3.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 2.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.0
BloodRated ★ 2.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
- FamilyRated ★ 4.0
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5
Empire of GoldRated ★ 3.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0- Super RookieRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 4.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Miss RipleyRated ★ 0.5
NonstopRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0