Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
One Missed Call 3: FinalRated ★ 2.0- Bride of ChuckyRated ★ 3.0
The UninvitedRated ★ 1.0
The PhoneRated ★ 0.5
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 1.0
4th Period MysteryRated ★ 1.0
Child's Play 2Rated ★ 2.0
Thirteen GhostsRated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 1.0
28 Days LaterRated ★ 1.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
The Blue LagoonRated ★ 2.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 1.0