Titles you rated
- HOPE~기대 제로 의 신입사원~Rated ★ 2.0
- Neuro: Supernatural DetectiveRated ★ 0.5
Maria Watches Over UsRated ★ 5.0- 今日から(マ)王!R(OVA)Rated ★ 4.0
- Madou King Granzort: Bouken-henRated ★ 3.0
Strawberry MarshmallowRated ★ 3.0- 슈퍼갤즈Rated ★ 5.0
Magical Girl Lyrical NanohaRated ★ 3.0- You're under arrestRated ★ 5.0
Dragon Quest: The Adventure of DaiRated ★ 4.0
BLOOD-CRated ★ 1.0
TrigunRated ★ 5.0
Polar Bear CafeRated ★ 5.0- いちご100%Rated ★ 2.0
Black LagoonRated ★ 4.0- The Story of SaiunkokuRated ★ 2.0
- The Familiar of Zero FRated ★ 0.5
- Brutus's HeartRated ★ 4.0
- 사무라이 하이스쿨Rated ★ 0.5
- Always! Super Radical Gag FamilyRated ★ 1.0