Titles you rated
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
DriveRated ★ 1.5
Single in SeoulRated ★ 2.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0- I Am HomeRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
NopeRated ★ 2.5
MaggieRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0