Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Swan Song of Fedor OzerovRated ★ 3.5
A Ray of SunlightRated ★ 3.0
1978Rated ★ 0.5
FrewakaRated ★ 3.5
Sleep #2Rated ★ 3.0
Unhappy HourRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0