Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 2.5
NimonaRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
BombshellRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0