Titles you rated
BraveRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 0.5
MaleficentRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0