Titles you rated
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5- Hey! BumboRated ★ 3.5
He is BeautifulRated ★ 3.0
Astro BoyRated ★ 3.5
Show Me The MoneyRated ★ 3.0- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 3.5
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 3.5
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 3.5
The Great SeerRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 2.5
Swallow the SunRated ★ 3.0
A Dog of FlandersRated ★ 4.5- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 1.0
Princess AuroraRated ★ 1.0
BloodRated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 3.0