Titles you rated
- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 2.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0