Titles you rated
SpyRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0