Series
Ratings
26
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 1.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5